Przejdź do treści

Elementy złączne

Magazyn Online - codzienna aktualizacja

IndeksAssortmentStan OstrówStan Wyszków
JM
M01-18-140ZACISK KABŁĄKOWY 1620szt
M01-00-020ŚRUBA M6 X 40 OC.1.740kg
M01-18-160KAUSZA 12200szt
M01-00-041-40-50ŚRUBA M6 X 35 K/O (szt.)820szt
M01-18-170KAUSZA 6390szt
M01-00-051-40-50ŚRUBA M6 X 30 K/O (szt.)120szt
M01-20-050KOŁEK ROZPOROWY M82000szt
M01-01-020ŚRUBA M4 X 20 OC.1.580kg
M01-20-050-40KOŁEK ROZPOROWY M8 K/O4000szt
M01-01-050ŚRUBA M4 X 300.580kg
M01-20-060KOŁEK ROZPOROWY M10510szt
M01-01-180-04-50ŚRUBA M5 X 10 AMPUŁOWA OC. (szt.)960szt
M01-20-070KOŁEK ROZPOROWY M127440szt
M01-01-210ŚRUBA M5 X 16 OC.0.490kg
M01-20-110KOŁEK ROZPOROWY M8 SŁR2760szt
M01-01-240-40-50ŚRUBA M5 X 30 K/O (szt.)480szt
M01-20-120KOŁEK ROZPOROWY M12 SŁR1370szt
M01-01-250-50ŚRUBA M5 X 30 OC. (szt.)240szt
M01-20-130KOŁEK ROZPOROWY M10 SŁR2030szt
M01-21-500WPUST A 8 X 7 X 40790szt
M01-01-390-40-50ŚRUBA M6 X 16 K/O (szt.)70szt
M01-21-520WPUST 8 X 8 X 100080szt
M01-01-390-50ŚRUBA M6 X 16 OC. (szt.)10szt
M01-21-530WPUST 10130szt
M01-01-410-03-50ŚRUBA M6 X 25 KL. 8.8 OC. (szt.)3450szt
M01-21-550WPUST 14130szt
M01-01-411-60ŚRUBA M6 X 25 ZAMKOWA3.570kg
M01-21-590WPUST 18440szt
M01-01-420ŚRUBA M6 X 50 OC.5.620kg
M01-22-042KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 4 X 2680szt
M01-01-420-03ŚRUBA M6 X 50 KL. 8.8 OC.0.740kg
M01-22-060KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 5 X 3610690szt
M01-01-420-04-03ŚRUBA M6 X 50 AMPUŁOWA KL. 8.8 OC.9.250kg
M01-22-073KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 6 X 301540szt
M01-01-425-60-50ŚRUBA M6 X 55 ZAMKOWA OC. (szt.)2130szt
M01-22-074KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 6 X 3550szt
M01-01-450-03ŚRUBA M8 X 25 KL. 8.8 OC.3.60kg
M01-22-090KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 8 X 16610szt
M01-01-450-03-50ŚRUBA M8 X 25 KL. 8.8 OC. (szt.)30szt
M01-22-100KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 10 X 32700szt
M01-01-490-04-03ŚRUBA M8 X 35 AMPUŁOWA KL. 8.8 OC.1.440kg
M01-22-101KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 10 X 36780szt
M01-01-500-40-50ŚRUBA M8 X 40 K/O (szt.)1200szt
M01-22-130KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 13 X 28600szt
M01-01-530-50ŚRUBA M8 X 45 OC. (szt.)1540szt
M01-30-010BLOCZEK DO LIN 30mm BDL 30 (5)210szt
M01-01-600-40ŚRUBA M8 X 16 K/O4130szt
M01-30-040NAKRĘTKA TRAPEZOWA10szt
M01-01-631-60-50ŚRUBA M8 X 90 ZAMKOWA OC. (szt.)170szt
M01-01-638-40-50ŚRUBA M8 X 100 K/O (szt.)2230szt
M01-38-030FISCHER-PRĘT RGM 8440szt
M01-01-640ŚRUBA M8 X 120 OC.3.620kg
M01-38-040FISCHER-PRĘT RGM 10160szt
M01-01-640-50ŚRUBA M8 X 120 OC. (szt.)80szt
M01-38-200FISCHER-PRĘT RGM 2080szt
M01-01-650-40-50ŚRUBA M10 X 25 K/O1230szt
M01-38-240FISCHER-PRĘT RGM 24100szt
M01-01-660-03-50ŚRUBA M10 X 25 KL. 8.8 OC. (szt.)4580szt
M01-39-040FISCHER-PATRON Z KLEJEM 1060szt
M01-01-670-40-50ŚRUBA M10 X 30 K/O (szt.)2750szt
M01-39-050FISCHER-PATRON Z KLEJEM 1240szt
M01-01-680-03-50ŚRUBA M10 X 30 KL. 8.8 OC. (szt.)1360szt
M01-39-150FISCHER-PATRON Z KLEJEM 1610szt
M01-01-760-03-50ŚRUBA M10 X 50 KL. 8.8 OC. (szt.)340szt
M01-01-780-03-50ŚRUBA M10 X 60 KL. 8.8 OC. (szt.)2840szt
M01-01-782-40-50ŚRUBA M10 X 65 K/O (szt.)560szt
M01-01-800-03-50ŚRUBA M10 X 70 KL. 8.8 OC. (szt.)110szt
M01-40-010HILTI-PRĘT HAS 101070szt
M01-01-820-03-50ŚRUBA M10 X 80 KL. 8.8 OC. (szt.)720szt
M01-01-860-03-50ŚRUBA M10 X 100 KL. 8.8 OC. (szt.)3750szt
M01-40-150HILTI-PRĘT HAS 16860szt
M01-01-880-50ŚRUBA M10 X 110 OC. (szt.)1810szt
M01-40-250HILTI-PRĘT HAS 2070szt
M01-01-900-50ŚRUBA M10 X 120 OC. (szt.)860szt
M01-40-350HILTI-PRĘT HAS 2450szt
M01-01-940-03ŚRUBA M10 X 130 KL. 8.8 OC.4.60kg
M01-01-940-50ŚRUBA M10 X 130 OC. (szt.)600szt
M01-01-970-04-40-50ŚRUBA M6 X 20 AMPUŁOWA K/O (szt.)250szt
M01-41-350HILTI-PATRON Z KLEJEM 2430szt
M01-01-970-40ŚRUBA M6 X 20 K/O280szt
M01-42-040HILTI-KOTWA SEGMENTOWA HSA M2080szt
M01-02-001-03-50ŚRUBA M12 X 25 KL. 8.8 OC. (szt.)2830szt
M01-02-001-05-50ŚRUBA KOŁNIERZOWA M12 X 20 KL. 10.9 OC. (szt.)6570szt
M01-02-020-03ŚRUBA M12 X 30 KL. 8.8 OC.11.80kg
M01-02-020-03-50ŚRUBA M12 X 30 KL. 8.8 OC. (szt.)200szt
M01-02-020-04-03ŚRUBA M12 X 30 AMPUŁOWA KL. 8.8 OC.1.480kg
M01-02-040-50ŚRUBA M12 X 35 OC.(szt.)190szt
M01-02-050-40-50ŚRUBA M12 X 40 K/O (szt.)910szt
M01-02-060-03-50ŚRUBA M12 X 40 KL. 8.8 OC. (szt.)12000szt
M01-02-070ŚRUBA M12 X 459.80kg
M01-02-100-03-50ŚRUBA M12 X 50 KL. 8.8 OC. (szt.)2830szt
M01-02-150-41-50ŚRUBA M12 X 80 OCZKOWA (szt.)400szt
M01-02-180-03-50ŚRUBA M12 X 90 KL. 8.8 OC. (szt.)960szt
M01-02-220-03-50ŚRUBA M12 X 110 KL. 8.8 OC. (szt. )760szt
M01-02-240-03-50ŚRUBA M12 X 120 KL. 8.8 OC. (szt.)620szt
M01-02-321-03ŚRUBA M12 X 180 KL. 8.8 OC.9.50kg
M01-02-330-03-50ŚRUBA M12 X 200 KL. 8.8 OC. (szt.)170szt
M01-02-340-03-50ŚRUBA M12 X 150 KL. 8.8 OC. (szt.)120szt
M01-02-360-03-50ŚRUBA M14 X 40 KL. 8.8 OC. (szt.)2980szt
M01-02-380-50ŚRUBA M14 X 45 OC. (szt.)1160szt
M01-02-610-03-50ŚRUBA M16 X 65 KL. 8.8 OC. (szt.)200szt
M01-02-660-03-50ŚRUBA M16 X 40 KL. 8.8 OC. (szt.)3530szt
M01-02-720-41-50ŚRUBA M16 X 60 OCZKOWA OC. (szt.)360szt
M01-02-730-40-50ŚRUBA M16 X 70 K/O (szt.)320szt
M01-02-760-05-50ŚRUBA M16 X 80 KL. 10.9 OC. (szt.)650szt
M01-02-780-05ŚRUBA M16 X 90 KL. 10.9 OC.120kg
M01-02-790-41-50ŚRUBA M16 X 100 OCZKOWA (szt.)250szt
M01-02-840-03-50ŚRUBA M16 X 120 OC. KL. 8.8 OC. (szt.)1030szt
M01-02-850-03-50ŚRUBA M16 X 140 KL. 8.8 OC. (szt.)540szt
M01-02-890-03ŚRUBA M16 X 150 KL. 8.8 OC.160kg
M01-02-920-03-50ŚRUBA M16 X 180 KL. 8.8 OC. (szt.)960szt
M01-02-950-03-50ŚRUBA M16 X 220 KL. 8.8 (szt.)420szt
M01-02-965-03-50ŚRUBA M16 X 250 KL. 8.8 OC. (szt.)1120szt
M01-03-040ŚRUBA M18 X 45 OC.1.10kg
M01-03-100-03-50ŚRUBA M18 X 70 KL. 8.8 OC. (szt.)900szt
M01-03-200ŚRUBA M18 X 120 OC.2.50kg
M01-03-260-03-50ŚRUBA M20 X 50 KL. 8.8 OC. (szt.)2090szt
M01-03-265-03-50ŚRUBA M20 X 55 KL. 8.8 OC. (szt.)70szt
M01-03-300-03-50ŚRUBA M20 X 70 KL. 8.8 OC. (szt.)400szt
M01-03-361-05-50ŚRUBA M20 X 105 KL. 10.9 OC. (szt.)50szt
M01-03-380-03ŚRUBA M20 X 110 KL. 8.8 OC.1.920kg
M01-03-420-41-50ŚRUBA M20 X 140 OCZKOWA (szt.)50szt
M01-03-470-05ŚRUBA M20 X 180 KL. 10.9 OC.10szt
M01-03-490-50ŚRUBA M20 X 200 OC. (szt.)40szt
M01-03-600-03ŚRUBA M22 X 80 KL. 8.83.10kg
M01-03-610-10ŚRUBA M22 X 80 OC. (szt.)2160szt
M01-03-830-03ŚRUBA M24 X 60 KL. 8.8 OC.0.30kg
M01-03-860-03-50ŚRUBA M24 X 80 KL. 8.8 (szt.)790szt
M01-03-871-05-50ŚRUBA M24 X 85 KL. 10.9 OC. (szt.)170szt
M01-03-961-03ŚRUBA M24 X 160 KL. 8.8 OC.0.70kg
M01-03-961-41-03-50ŚRUBA M24 X 160 OCZKOWA KL. 8.8 OC. (szt.)20szt
M01-03-970-41-50ŚRUBA M30 X 180 OCZKOWA (szt.)10szt
M01-05-010-40-50PODKŁADKA M4 K/O (szt.)1000szt
M01-05-011-20-40-50PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M3 K/O (szt.)4600szt
M01-05-050-40-50PODKŁADKA M6 K/O (szt.)390szt
M01-05-060-50PODKŁADKA M6 OC. (szt.)5800szt
M01-05-070-40-50PODKŁADKA M8 K/O (szt.)11400szt
M01-05-071-40-50PODKŁADKA M8 POSZERZANA K/O (szt.)2380szt
M01-05-080-20PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M8 OC.0.10kg
M01-05-080-78-50PODKŁADKA M8 200 HV OC. (szt.)3940szt
M01-05-100-20PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M10 OC.0.020kg
M01-05-100-50PODKŁADKA M10 OC. (szt.)3000szt
M01-05-102-50PODKŁADKA DO KONSTRUKCJI DREWNIANEJ 11 DIN 440 (szt.)3200szt
M01-05-111-40-50PODKŁADKA M12 POSZERZANA K/O (szt.)2590szt
M01-05-120-20-50PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M12 OC. (szt.)280szt
M01-05-120-78-50PODKŁADKA M12 200 HV OC. (szt.)14240szt
M01-05-140-20-50PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M14 OC. (szt.)3580szt
M01-05-140-50PODKŁADKA M14 OC. (szt.)2200szt
M01-05-150-40-50PODKŁADKA M16 K/O (szt.)100szt
M01-05-160-20-50PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M16 OC. (szt.)4700szt
M01-05-160-78-50PODKŁADKA M16 200 HV OC. (szt.)6890szt
M01-05-180-50PODKŁADKA M18 OC. (szt.)790szt
M01-05-200-20-50PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M20 OC. (szt.)4320szt
M01-05-200-78-50PODKŁADKA M20 200 HV OC. (szt.)2500szt
M01-05-240-50PODKŁADKA M24 OC. (szt.)1910szt
M01-05-360-50PODKŁADKA M36 OC. (szt.)370szt
M01-05-750-52PODKŁADKA KWADRATOWA 40 X 40 X 4 OC.16880szt
M01-06-050-03-50NAKRĘTKA M5 KL. 8.8 (szt.)5000szt
M01-06-090-40-50NAKRĘTKA M6 K/O (szt.)860szt
M01-06-100-03NAKRĘTKA M6 KL. 8.8 OC.0.440kg
M01-06-100-03-50NAKRĘTKA M6 KL. 8.8 OC. (szt.)2080szt
M01-06-110-03-50NAKRĘTKA SAMOH M6 KL. 8.8 (szt.)1630szt
M01-06-115-03-50NAKRĘTKA SAMOH M8 KL. 8.8 (szt.)1500szt
M01-06-120-03-50NAKRĘTKA SAMOH M10 KL. 8.8 (szt.)2600szt
M01-06-150-03-50NAKRĘTKA M8 KL. 8.8 OC. (szt.)41960szt
M01-06-170-03NAKRĘTKA M10 KL. 8.83.10kg
M01-06-180-03-50NAKRĘTKA M10 KL. 8.8 OC. (szt.)3640szt
M01-06-180-30-50NAKRĘTKA M10 SKRZYDEŁKOWA OC. (szt.)440szt
M01-06-180-95-50NAKRĘTKA M10 KOŁPAKOWA OC.(szt.)5550szt
M01-06-190-40-50NAKRETKA SAMOHAMOWNA M10 K/O (szt.)160szt
M01-06-212-03-50NAKRĘTKA KOŁNIERZOWA M12 DIN6923 KL. 8.81770szt
M01-06-230-03-50NAKRĘTKA SAMOHAMOWNA M12 KL. 8.8 (szt.)3210szt
M01-06-260-03-50NAKRĘTKA M14 KL. 8.8 OC. (szt.)3100szt
M01-06-280-85-50NAKRĘTKA M16 ROZSZERZONA CZARNA (szt.)200szt
M01-06-280-95-03-50NAKRĘTKA M16 Z WKŁADKĄ KL. 8.8 OC. (szt.)1350szt
M01-06-281-50NAKRĘTKA M16 X 13 (szt.)2870szt
M01-06-300-40-50NAKRĘTKA SAMOHAMUJĄCA M16 K/O (szt.)530szt
M01-06-310-95-50NAKRĘTKA M18 Z WKŁADKĄ (szt.)2790szt
M01-06-360-03-50NAKRĘTKA SAMOH M20 KL. 8.8 OC. (szt.)110szt
M01-06-380-95-50NAKRĘTKA M22 Z WKŁADKĄ (szt.)1090szt
M01-06-410-95-50NAKRĘTKA M24 Z WKŁADKĄ (szt)500szt
M01-06-420-03-50NAKRĘTKA M24 KL. 8.8 OC. (szt.)1470szt
M01-06-521-03-50NAKRĘTKA M30 X 1.5 KL. 8.8 OC. (szt.)160szt
M01-07-130-50NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M12 OC. (szt.)290szt
M01-08-150PRZECIWNAKRĘTKA M20 X 1,5700szt
M01-10-010NAKRĘTKA Z UCHEM M12350szt
M01-11-030-50WKRĘT DOCISKOWY M6 (szt.)19690szt
M01-11-050WKRĘT DOCISKOWY M1080szt
M01-11-080-50WKRĘT DOCISKOWY M16 (szt.)160szt
M01-11-130-40-50WKRĘT DO DREWNA 8 X 80 K/O (szt.)1800szt
M01-11-130-50WKRĘT DO DREWNA 8 X 80 OC. (szt.)4910szt
M01-11-200WKRĘT 4,5 X 60 TFXS Z A22360szt
M01-11-230WKRĘT 5 X 80 TFXS Z A25500szt
M01-11-260WKRĘT 3,520kg
M01-11-310WKRĘT 5,5 X 19 TFXS Z A2960szt
M01-11-321-50WKRĘT DO DREWNA 8 X 110 OC. (szt.)3040szt
M01-11-330WKRĘT SAMOWIERTNY 6,3 X 60 OC. 7504-P-H ZE SKRZYDEŁKAMI6710szt
M01-11-360-50WKRĘT DO DREWNA 6 X 80 (szt.)1000szt
M01-11-430WKRĘT 5 X 10 OC.5480szt
M01-11-557-40-50WKRĘT DO DREWNA 12 X 120 K/O (szt)890szt
M01-11-557-50WKRĘT DO DREWNA 12 X 120 (szt)1260szt
M01-12-020NAKRĘTKA KOŁPAKOWA M6 OC.440szt
M01-12-090NAKRĘTKA KOŁPAKOWA M12 OC.6800szt
M01-12-120NAKRĘTKA KOŁPAKOWA M14 OC1000szt
M01-12-210NAKRĘTKA KOŁPAKOWA M20510szt
M01-13-080NIT ZRYWALNY 4,8 X 10750szt
M01-13-090-40NIT ZRYWALNY 4,8 X 10 K/O18410szt
M01-13-400NIT ZRYWALNY AL 5 x 1080kg
M01-13-540NIT ZRYWANNY AL 5 X 12840szt
M01-13-540-01NIT ZRYWANNY AL 5 X 120.440kg
M01-14-170-01-50NIT STALOWY 10 X 40 OC. (szt.)2000szt
M01-14-220NIT STALOWY 10 X 6020kg
M01-14-300-01NIT STALOWY 16 X 75 OC.7.80kg
M01-15-080ZAWLECZKA 8 OC.530szt
M01-15-250-50ZAWLECZKA 5 X 56 OC. (szt.)1160szt
M01-15-320ZAWLECZKA 8 X 710.540kg
M01-15-350-50ZAWLECZKA 6,3 X 50 OC. (szt.)3860szt
M01-15-530-40PRĘT GWINTOWANY M4 K/O60szt
M01-15-540PRĘT GWINTOWANY M6 OC.260szt
M01-15-650-03PRĘT GWINTOWANY M12 KL. 8.8 OC.140szt
M01-15-720PRĘT GWINTOWANY M16 OC.120szt
M01-15-721-03PRĘT GWINTOWANY M16 KL. 8.890szt
M01-15-721-40PRĘT GWINTOWANY M16 K/O40szt
M01-15-722-03PRĘT GWINTOWANY M16 KL. 8.8 OC. OG.490szt
M01-16-040JARZMO NIESTAND.1220szt
M01-16-280JARZMO C 176 X 120 OC. + 2 X PODKŁADKA + 2 X NAKRĘTKA2650kpl
M01-16-281JARZMO C 14 X 90 X 110 OC. + 2 X PODKŁADKA + 2 X NAKRĘTKA2570kpl
M01-16-401JARZMO NR 1 14 X 90 X 11730szt
M01-17-010NITONAKRĘTKA240szt
M01-17-030NITONAKRĘTKA M6 OC.140szt
M01-18-060ZACISK KABŁĄKOWY 62260szt
M01-18-080ZACISK KABŁĄKOWY 870szt
M01-18-090-40ZACISK KABŁĄKOWY 10 K/O1350szt
M01-18-130ZACISK KABŁĄKOWY 13320szt
M01-30-510OGNIWO KL.8.8 DOR 8000 kg 26 mm01szt
M01-07-170NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M16 OC.01szt
M01-15-910PRĘT GWINTOWANY M36 OC.01szt
M01-44-010BLOK KOTWIĄCY DO STĘŻEŃ M12 X 1602kpl
M01-03-900ŚRUBA M24 X 10002kg
M01-07-450NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M60 OC.02szt
M01-11-570HACZYK M 8 X 8002szt
M01-14-150-01NIT STALOWY 10 X 20 OC.02kg
M01-06-180-50NAKRĘTKA M10 OC. (szt.)03szt
M01-02-830-41-50ŚRUBA M16 X 120 OCZKOWA (szt.)754szt
M01-06-350-03-50NAKRĘTKA M20 KL. 8.8 OC. (szt.)5164szt
M01-15-890-03PRĘT GWINTOWANY M30 OC. KL. 8.8 OC.484szt
M01-05-300-20PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M30 OC.05kg
M01-05-090PODKŁADKA M102.25.55kg
M01-39-420KOTWA STALOWA M1207szt
M01-06-600NAKRĘTKA M3607kg
M01-07-250NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M24 OC.08szt
M01-07-370NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M36 OC.09szt
M01-15-210ZAWLECZKA 4 OC.010szt
M01-03-965-03ŚRUBA M27 X 90 KL. 8.80.3511.5kg
M01-06-610-03-50NAKRĘTKA M36 KL. 8.8 OC. (szt.)1213szt
M01-14-240NIT STALOWY 12 X 60 OC.015kg
M01-40-050HILTI-PRĘT HAS 1221316szt
M01-41-050HILTI-PATRON Z KLEJEM 121216szt
M01-03-931-05-50ŚRUBA M24 X 115 KL. 10.9 OC. (szt.)1316szt
M01-03-330ŚRUBA M20 X 90016.75kg
M01-03-1001-05ŚRUBA M30 X 120 KL. 10.9 OC.120.9kg
M01-05-400-50PODKŁADKA M40 OC. (szt.)021szt
M01-03-950-05-50ŚRUBA M24 X 120 KL. 10.9 OC. (szt.)022szt
M01-07-550NAKRĘTKA NAPINAJACA M8022szt
M01-07-110NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M10 OC.023szt
M01-07-600NAKRĘTKA NAPINAJACA M48 OC.024szt
M01-40-750HILTI-KOTWA WKRĘCANA HUS 10 X 65026szt
M01-07-310NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M30 OC.028szt
M01-39-410KOTWA 16X145 EXP030szt
M01-06-421-50NAKRĘTKA M24 X 1.5 OC. (szt.)033szt
M01-02-750ŚRUBA M16 X 80034kg
M01-30-700OGNIWO RÓWNOLEGŁE KL.10.9 DOR 5 T A18035szt
M01-05-190PODKŁADKA M20038kg
M01-05-210PODKŁADKA M22039kg
M01-03-260-05ŚRUBA M20 X 50 KL. 10.9 OC.040kg
M01-05-120-75-50PODKŁADKA M12 140 HV OC. (szt.)040szt
M01-06-290-03-50NAKRĘTKA M16 KL. 8.8 OC. (szt.)26140szt
M01-14-230-01NIT STALOWY 10 X 80 OC.050kg
M01-02-150ŚRUBA M12 X 80056kg
M01-01-790-60ŚRUBA M10 X 70 ZAMKOWA060kg
M01-01-290-41-50ŚRUBA M5 X 40 OCZKOWA OC. (szt.)070szt
M01-03-340ŚRUBA M20 X 90 OC.073kg
M01-03-360-03ŚRUBA M20 X 100 KL. 8.8 OC.075kg
M01-06-140-03NAKRĘTKA M8 KL. 8.8076.9kg
M01-05-480-20-50PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M49 OC. (szt.)084szt
M01-05-300-50PODKŁADKA M 30 OC. (szt.)8088szt
M01-39-390FISCHER-FIS KOTWA FH II 18/500106szt
M01-02-280ŚRUBA M12 X 850119kg
M01-03-851-03-50ŚRUBA M24 X 75 KL. 8.8 OC. (szt.)0124szt
M01-39-360FISCHER-FAZ KOTWA BET 12/1600138szt
M01-42-060HILTI-KOTWA SEGMENTOWA HST M100146szt
M01-03-250-05ŚRUBA M20 X 50 KL. 10.90154kg
M01-06-720-03-50NAKRĘTKA M 48 KL. 8.8 (szt)0162szt
M01-03-891-05-50ŚRUBA M24 X 95 KL. 10.9 OC. (szt)0173szt
M01-02-770-41-50ŚRUBA M16 X 90 OCZKOWA (szt.)109197szt
M01-03-910-05-50ŚRUBA M24 X 100 KL. 10.9 OC. (szt.)0202szt
M01-05-590-50PODKŁADKA M13 OC. (szt.)0237szt
M01-07-560NAKRĘTKA NAPINAJACA M6 OC0263szt
M01-05-650-50PODKŁADKA M17 OC.(szt.)290283szt
M01-06-220-03-50NAKRĘTKA M12 KL. 8.8 OC. (szt.)3412318szt
M01-44-020BLOK KOTWIĄCY DO STĘŻEŃ M27 X 300528kpl
M01-02-160-03-50ŚRUBA M12 X 80 KL. 8.8 OC. (szt.)141543szt
M01-02-140-50ŚRUBA M12 X 70 OC. (szt.)70620szt
M01-01-631-50ŚRUBA M8 X 90 OC. (szt.)0894szt
M01-05-120-35-50PODKŁADKA KORONKOWA M12 OC. (szt.)08000szt