Przejdź do treści

Elementy złączne

 

Magazyn Online - codzienna aktualizacja

IndeksAssortmentStan Ostrów
Stan WyszkówJM
M01-13-080NIT ZRYWALNY 4,8 X 10029szt
M01-30-510OGNIWO KL.8.8 DOR 8000 KG 26 MM01szt
M01-05-080PODKŁADKA M8 OC.0.20kg
M01-06-530NAKRĘTKA M30 Z WKŁADKĄ0.460kg
M01-06-150-03NAKRĘTKA M8 KL. 8.8 OC.0.470kg
M01-05-150PODKŁADKA M160.50kg
M01-03-200-10ŚRUBA M18 X 140 OC.0.620kg
M01-01-050ŚRUBA M4 X 300.680kg
M01-01-430-60ŚRUBA M6 X 60 ZAMKOWA OC.0.710kg
M01-03-400ŚRUBA M20 X 120 OC.0.750kg
M01-05-700PODKŁADKA KLINOWA0.80kg
M01-03-040ŚRUBA M18 X 45 OC.0.830kg
M01-01-950ŚRUBA M10 X 20 OC.0.840kg
M01-01-450-03ŚRUBA M8 X 25 KL. 8.8 OC.0.860kg
M01-03-390-03ŚRUBA M20 X 120 KL. 8.80.860kg
M01-05-100-20PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M10 OC.0.880kg
M01-11-470WKRĘT 5 X 10 OC.0.890kg
M01-14-140-01NIT STALOWY 10 X 16 OC.0.920kg
M01-06-300NAKRĘTKA M16 Z WKŁADKĄ0.960kg
M01-00-020-60ŚRUBA M6 X 40 ZAMKOWA OC.10kg
M01-39-210FISCHER-PATRON Z KLEJEM FIS V 360S10szt
M01-39-620HAMAR - PRĘT M12X190 KL 8,810szt
M01-03-970-41ŚRUBA M30 X 180 OCZKOWA10szt
M01-10-200NAKRĘTKA ZŁĄCZNA M2010szt
M01-05-261PODKŁADKA M27 OC.1.080kg
M01-06-390-03NAKRĘTKA M22 KL. 8.8 OC.1.080kg
M01-00-040-03ŚRUBA M6 X 35 KL. 8.8 OC.1.10kg
M01-14-220-01NIT STALOWY 10 X 60 OC.1.250kg
M01-05-180PODKŁADKA M18 OC.1.380kg
M01-14-170-01NIT STALOWY 10 X 40 OC.1.40kg
M01-01-410-60ŚRUBA M6 X 25 ZAMKOWA1.520kg
M01-01-530ŚRUBA M8 X 45 OC.1.60kg
M01-14-150-01NIT STALOWY 10 X 20 OC.1.620kg
M01-06-330NAKRĘTKA M18 Z WKŁADKĄ1.780kg
M01-11-550WKRĘT DO DREWNA 10 X 701.850kg
M01-01-020ŚRUBA M4 X 20 OC.1.870kg
M01-05-120-20PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M12 OC.1.910kg
M01-15-910PRĘT GWINTOWANY M36 OC.20szt
M01-18-140ZACISK KABŁĄKOWY 1620szt
M01-40-010HILTI-PRĘT HAS 1020szt
M01-06-421-50NAKRĘTKA M24 X 1.5 OC.(szt.)20szt
M01-06-520NAKRĘTKA M30 OC.20kg
M01-07-450NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M60 OC.20szt
M01-05-360PODKŁADKA M36 OC.2.080kg
M01-02-260-03ŚRUBA M12 X 130 KL. 8.8 OC.2.10kg
M01-11-260WKRĘT 3,52.260kg
M01-03-900ŚRUBA M24 X 1002.380kg
M01-02-000-03ŚRUBA M12 X 25 OC. KL. 8.82.50kg
M01-05-120-35PODKŁADKA KORONKOWA M12 OC.2.50kg
M01-03-200ŚRUBA M18 X 120 OC.2.760kg
M01-03-301-03ŚRUBA M20 X 75 KL.8.8 OC.2.840kg
M01-15-600PRĘT GWINTOWANY M10 OC.2.90szt
M01-16-040JARZMO NIESTAND.30szt
M01-39-600HAMAR - PRĘT M20X260 KL 8,830szt
M01-41-010HILTI-PATRON Z KLEJEM 1030szt
M01-05-070PODKŁADKA M83.640kg
M01-01-420-60ŚRUBA M6 X 50 ZAMKOWA OC.3.660kg
M01-06-100NAKRĘTKA M6 OC.3.90kg
M01-01-420-04ŚRUBA M6 X 50 AMPUŁOWA KL. 8.8 OC.3.910kg
M01-30-060PRĘT GWINTOWANY DO NAKRĘTKI TALERZOWEJ40szt
M01-44-010BLOK KOTWIĄCY DO STĘŻEŃ M12/1640kpl
M01-03-120-03ŚRUBA M18 X 80 KL. 8.8 OC.40kg
M01-03-950-41ŚRUBA M24 X 160 OCZKOWA KL.8.8 OC.40szt
M01-13-140NIT ZRYWALNY 5 X 244.050kg
M01-03-830-03ŚRUBA M24 X 60 KL. 8.8 OC.4.360kg
M01-06-350-03NAKRĘTKA M20 KL. 8.8 OC.4.380kg
M01-02-850-03ŚRUBA M16 X 140 KL. 8.8 OC.4.50kg
M01-06-470NAKRĘTKA M27 OC.4.60kg
M01-06-180-03NAKRĘTKA M10 KL. 8.8 OC.4.80kg
M01-05-160-20PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M16 OC.4.950kg
M01-01-490-04ŚRUBA M8 X 35 AMPUŁOWA KL. 8.8 OC.50kg
M01-13-400NIT ZRYWALNY AL 5 x 1050.5kg
M01-14-840KARABIŃCZYK 5 OC.50szt
M01-05-300-20PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M30 OC.50kg
M01-15-350ZAWLECZKA 6,3 X 50 OC.5.190kg
M01-03-450ŚRUBA M20 X 150 OC.5.20kg
M01-02-020-04ŚRUBA M12 X 30 AMPUŁOWA KL. 8.8 OC.5.550kg
M01-02-880-03ŚRUBA M16 X 160 KL. 8.8 OC.5.860kg
M01-15-530-40PRĘT GWINTOWANY M4 K/O60szt
M01-37-050KOELNER-KOTWA M1260szt
M01-37-050-01KOELNER-KAPSUŁKI WKRĘCANE M1260szt
M01-01-640ŚRUBA M8 X 120 OC.6.020kg
M01-02-950-03ŚRUBA M16 X 220 KL. 8.86.060kg
M01-03-600-03ŚRUBA M22 X 80 KL. 8.86.50kg
M01-06-600NAKRĘTKA M366.840kg
M01-02-100-03ŚRUBA M12 X 50 KL. 8.8 OC.6.970kg
M01-01-740-60ŚRUBA M10 X 45 ZAMKOWA OC.70kg
M01-18-160KAUSZA 1270szt
M01-03-871-05-50ŚRUBA M24 X 85 KL. 10.9 OC.(szt.)70szt
M01-03-870-03ŚRUBA M24 X 80 KL. 8.8 OC.7.30kg
M01-14-300-01NIT STALOWY 16 X 75 OC.7.540kg
M01-01-390ŚRUBA M6 X 16 OC.7.80kg
M01-12-060NAKRĘTKA KOŁPAKOWA M1080szt
M01-39-040FISCHER-PATRON Z KLEJEM 1080szt
M01-40-050HILTI-PRĘT HAS 1280szt
M01-42-070HILTI-KOTWA SEGMENTOWA HST M 1680szt
M01-03-265-03-50ŚRUBA M20 X 55 KL. 8.8 OC.(szt.)80szt
M01-03-450-03ŚRUBA M20 X 150 KL. 8.8 OC.80kg
M01-03-970-03-50ŚRUBA M30 X 100 KL.8.8 OC.(szt.)80szt
M01-06-520-50NAKRĘTKA M30 OC.(szt.)80szt
M01-10-100NAKRĘTKA ZŁĄCZNA M1680szt
M01-06-290-03NAKRĘTKA M16 KL. 8.8 OC.8.550kg
M01-39-380FISCHER-FAZ KOTWA BET 16/10090szt
M01-03-890-05-50ŚRUBA M24 X 90 KL. 10.9 OC.(szt.)90szt
M01-03-180ŚRUBA M18 X 110 OC.9.30kg
M01-02-580ŚRUBA M16 X 30 OC.9.980kg
M01-01-560ŚRUBA M8 X 20 OC.100kg
M01-01-780-50ŚRUBA M10 X 65 (szt.)100szt
M01-02-160-03ŚRUBA M12 X 80 KL. 8.8 OC.100kg
M01-02-780-05ŚRUBA M16 X 90 KL. 10.9 OC.100kg
M01-03-260-03-50ŚRUBA M20 X 50 KL. 8.8 OC.(szt.)100szt
M01-07-170NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M16 OC.100szt
M01-01-920-03ŚRUBA M10 X 140 KL.8.8 OC.10.550kg
M01-05-300PODKŁADKA M30 OC.10.60kg
M01-40-000HILTI-PRĘT HAS 8110szt
M01-41-150HILTI-PATRON Z KLEJEM 16110szt
M01-03-100-03-50ŚRUBA M18 X 70 KL. 8.8 OC.(szt.)110szt
M01-03-361-05-50ŚRUBA M20 X 105 KL. 10.9 OC.(szt.)110szt
M01-11-080-50WKRĘT DOCISKOWY M16 (szt.)120szt
M01-03-360-05-50ŚRUBA M20 X 100 KL. 10.9 OC.(szt)120szt
M01-03-860ŚRUBA M24 X 80120kg
M01-05-660-50PODKŁADKA M25 OC.(szt.)120szt
M01-07-370NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M36 OC.120szt
M01-05-160PODKŁADKA M16 OC.12.480kg
M01-15-800PRĘT GWINTOWANY M24 OC.130szt
M01-01-960-05-50ŚRUBA M10 X 25 KL. 10.9 OC.(szt.)130szt
M01-40-350HILTI-PRĘT HAS 24130szt
M01-15-250ZAWLECZKA 5 X 56 OC.13.180kg
M01-03-380-03ŚRUBA M20 X 110 KL. 8.8 OC.13.60kg
M01-39-050FISCHER-PATRON Z KLEJEM 12140szt
M01-03-965-03ŚRUBA M27 X 90 KL. 8.814.60kg
M01-05-120PODKŁADKA M12 OC.14.760kg
M01-41-350HILTI-PATRON Z KLEJEM 24150szt
M01-06-610-03-50NAKRĘTKA M36 KL. 8.8 OC.(szt.)150szt
M01-02-040-03ŚRUBA M12 X 35 KL. 8.8 OC.15.30kg
M01-05-240PODKŁADKA M24 OC.15.70kg
M01-06-210-85NAKRĘTKA M12 ROZSZERZONA15.90kg
M01-38-240FISCHER-PRĘT RGM 24160szt
M01-02-380-50ŚRUBA M14 X 45 OC.(szt.)160szt
M01-03-341-05-50ŚRUBA M20 X 95 KL. 10.9 OC.(szt.)160szt
M01-03-931-05-50ŚRUBA M24 X 115 KL. 10.9 OC.(szt.)160szt
M01-22-100-50KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 10 X 50170szt
M01-02-950-03-50ŚRUBA M16 X 220 KL. 8.8(szt.)170szt
M01-06-290-05-50NAKRĘTKA M16 KL. 10.9 OC.(szt.)180szt
M01-07-550NAKRĘTKA NAPINAJACA M8180szt
M01-07-250NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M24 OC.190szt
M01-11-130WKRĘT DO DREWNA 8 X 80 OC.19.70kg
M01-15-650-70PRĘT GWINTOWANY M12 KL. 8.8 OC.200szt
M01-02-020ŚRUBA M12 X 30 OC.200kg
M01-03-330-03ŚRUBA M20 X 90 KL. 8.8 OC.20.870kg
M01-06-420-03NAKRĘTKA M24 KL. 8.8 OC.21.70kg
M01-11-040-50WKRĘT DOCISKOWY M8 (szt.)220szt
M01-39-150FISCHER-PATRON Z KLEJEM 162290szt
M01-39-360FISCHER-FAZ KOTWA BET 12/160220szt
M01-05-200PODKŁADKA M20 OC.22.830kg
M01-01-680-03-50ŚRUBA M10 X 30 KL. 8.8 OC.(szt.)230szt
M01-18-150KAUSZA 10230szt
M01-21-530WPUST 10230szt
M01-18-080ZACISK KABŁĄKOWY 8240szt
M01-30-700OGNIWO RÓWNOLEGŁE KL.10.9 DOR 5 T A182413szt
M01-40-750HILTI-KOTWA WKRĘCANA HUS 10X65240szt
M01-03-950-05-50ŚRUBA M24 X 120 KL. 10.9 OC.(szt.)240szt
M01-04-320-03ŚRUBA M18 X 65 KL. 8.8 OC.240szt
M01-06-400-50NAKRĘTKA M22 Z WKŁADKĄ(szt.)240szt
M01-07-600NAKRĘTKA NAPINAJACA M48 OC.240szt
M01-01-770ŚRUBA M10 X 55 OC.250kg
M01-01-660ŚRUBA M10 X 25 OC.25.850kg
M01-38-050FISCHER-PRĘT RGM 12260szt
M01-06-220-03NAKRĘTKA M12 KL. 8.8 OC.26.140kg
M01-02-700-03ŚRUBA M16 X 50 KL. 8.8 OC.26.50kg
M01-02-610-40ŚRUBA M16 X 65 K/O270szt
M01-02-760-05-50ŚRUBA M16 X 80 KL. 10.9 OC.(szt.)270szt
M01-01-400-03-50ŚRUBA M6 X 20 OC. KL. 8.8 (szt.)280szt
M01-01-950-03-50ŚRUBA M10 X 20 KL.8.8 OC.(szt.)280szt
M01-02-610-05-50ŚRUBA M16 X 65 KL. 10.9 OC.(szt.)290szt
M01-01-781ŚRUBA M10 X 65 OC.300kg
M01-01-820ŚRUBA M10 X 80 OC.300kg
M01-02-040ŚRUBA M12 X 35 OC.300kg
M01-02-990-05-50ŚRUBA M16 X 85 KL. 10.9 OC.(szt.)310szt
M01-03-340-05-50ŚRUBA M20 X 90 KL. 10.9 OC.(szt.)310szt
M01-07-310NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M30 OC.310szt
M01-02-890-03ŚRUBA M16 X 150 KL. 8.8 OC.31.20kg
M01-02-630ŚRUBA M16 X 35 OC.31.60kg
M01-02-240-03-50ŚRUBA M12 X 120 KL. 8.8 OC.(szt.)320szt
M01-03-280-03-50ŚRUBA M20 X 60 KL. 8.8 OC.(szt.)320szt
M01-06-422-50NAKRĘTKA M24 X 1.5 LEWA OC.(szt.)320szt
M01-07-210NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M20 OC.320szt
M01-30-040NAKRĘTKA TRAPEZOWA330szt
M01-39-030FISCHER-PATRON Z KLEJEM 8330szt
M01-39-240FISCHER-PATRON Z KLEJEM 24330szt
M01-06-380NAKRĘTKA M2233.60kg
M01-05-190PODKŁADKA M2034.550kg
M01-30-010BLOCZEK DO LIN 30 MM BDL 30 (5)350szt
M01-02-340-03-50ŚRUBA M12 X 150 KL. 8.8 OC.(szt.)3640szt
M01-02-750ŚRUBA M16 X 80360kg
M01-00-050-40ŚRUBA M6 X 30 K/O380szt
M01-02-730-40ŚRUBA M16 X 70 K/O400szt
M01-06-280-40-50NAKRĘTKA M16 K/O(szt.)400szt
M01-03-470-03ŚRUBA M20 X 180 KL. 8.8 OC.40.890kg
M01-02-1201-03-50ŚRUBA M12 X 65 KL. 8.8 OC.(szt.)440szt
M01-02-220-03-50ŚRUBA M12 X 110 KL. 8.8 OC.(szt. )4480szt
M01-05-210PODKŁADKA M2244.90kg
M01-38-030FISCHER-PRĘT RGM 8460szt
M01-02-920-03-50ŚRUBA M16 X 180 KL. 8.8 OC.(szt.)470szt
M01-01-490-03-50ŚRUBA M8 X 35 KL. 8.8 OC.(szt.)480szt
M01-06-115-03-50NAKRĘTKA SAMOH M8 KL. 8.8(szt.)480szt
M01-18-090-40ZACISK KABŁĄKOWY 10 K/O490szt
M01-07-230NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M22 OC.490szt
M01-03-930-03ŚRUBA M24 X 110 KL. 8.8 OC.49.20kg
M01-01-390-40ŚRUBA M6 X 16 K/O500szt
M01-12-210NAKRĘTKA KOŁPAKOWA M20500szt
M01-05-110PODKŁADKA M12500kg
M01-05-140-50PODKŁADKA M14 OC.(szt.)500szt
M01-06-220-50NAKRĘTKA M12 OC.(szt.)500szt
M01-02-150-41ŚRUBA M12 X 80 OCZKOWA520szt
M01-22-090KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 8 X 16530szt
M01-40-250HILTI-PRĘT HAS 20540szt
M01-06-260-03-50NAKRĘTKA M14 KL. 8.8 OC.(szt.)550szt
M01-02-840-03-50ŚRUBA M16 X 120 OC. KL. 8.8 OC.(szt.)560szt
M01-41-050HILTI-PATRON Z KLEJEM 12580szt
M01-03-1001-05ŚRUBA M30 X 120 KL. 10.9 OC.590kg
M01-02-100-50ŚRUBA M12 X 50 OC.(szt.)600szt
M01-06-520-03-50NAKRĘTKA M30 KL. 8.8 OC.(szt.)600szt
M01-03-260-05ŚRUBA M20 X 50 KL 10.9 OC.60.920kg
M01-38-040FISCHER-PRĘT RGM 10640szt
M01-02-970-05-50ŚRUBA M16 X 75 KL. 10.9 OC.(szt.)640szt
M01-38-150FISCHER-PRĘT RGM 16650szt
M01-02-580-50ŚRUBA M16 X 30 OC.(szt.)650szt
M01-02-830-41ŚRUBA M16 X 120 OCZKOWA680szt
M01-02-180-03-50ŚRUBA M12 X 90 KL. 8.8 OC.(szt.)690szt
M01-15-720-60PRĘT GWINTOWANY M16 KLASA 8.8700szt
M01-41-250HILTI-PATRON Z KLEJEM 20700szt
M01-18-050ZACISK KABŁĄKOWY 5720szt
M01-01-700-03-50ŚRUBA M10 X 35 KL. 8.8 OC.(szt.)740szt
M01-02-640-03-50ŚRUBA M16 X 55 KL 8.8 OC.(szt.)770szt
M01-06-140-03NAKRĘTKA M8 KL. 8.878.30kg
M01-03-300-03-50ŚRUBA M20 X 70 KL. 8.8 OC.(szt.)790szt
M01-01-549-60-50ŚRUBA M8 X 50 ZAMKOWA OC.(szt.)800szt
M01-02-270-03-50ŚRUBA M12 X 75 KL. 8.8 OC.(szt.)800szt
M01-21-500WPUST A 8 X 7 X 40810szt
M01-39-180FISCHER-PATRON Z KLEJEM 20820szt
M01-40-690HILTI-KOTWA TULEJOWA HLC-SK 8X90/55820szt
M01-02-850-03-50ŚRUBA M16 X 140 KL. 8.8 OC.(szt.)820szt
M01-20-120KOŁEK ROZPOROWY M12 SŁR840szt
M01-05-480-20-50PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M49 OC.(szt.)840szt
M01-06-300-03-50NAKRĘTKA M16 Z WKŁADKĄ KL. 8.8(szt.)840szt
M01-08-150PRZECIWNAKRĘTKA M20 X 1,5850szt
M01-12-020NAKRĘTKA KOŁPAKOWA M6 OC.860szt
M01-02-060-03-50ŚRUBA M12 X 40 KL. 8.8 OC.(szt.)860szt
M01-03-340ŚRUBA M20 X 90 OC.870kg
M01-01-240-40-50ŚRUBA M5 X 30 K/O(szt.)880szt
M01-01-631-60ŚRUBA M8 X 90 ZAMKOWA OC.900szt
M01-02-040-03-50ŚRUBA M12 X 35 KL. 8.8 OC.(szt.)900szt
M01-01-630-40ŚRUBA M8 X 90 K/O940szt
M01-01-970-04ŚRUBA M6 X 20 AMPUŁOWA K/O940szt
M01-02-050-40ŚRUBA M12 X 40 K/O940szt
M01-38-200FISCHER-PRĘT RGM 20940szt
M01-00-040-40ŚRUBA M6 X 35 K/O950szt
M01-06-100-40-50NAKRĘTKA M6 K/O(szt.)950szt
M01-02-120-03-50ŚRUBA M12 X 60 KL. 8.8 OC.(szt.)960szt
M01-11-500WKRĘT M12 X 501000szt
M01-21-080KOŁEK DO WBIJANIA 8 X 451000szt
M01-30-400OGNIWO SKRĘCANE 6 MM1000szt
M01-05-060-40-50PODKŁADKA M6 K/O(szt.)1010szt
M01-02-660-03-50ŚRUBA M16 X 40 KL. 8.8 OC.(szt.)1050szt
M01-03-250-05ŚRUBA M20 X 50 KL 10.91060kg
M01-39-390FISCHER-FIS KOTWA FH II 18/501070szt
M01-06-150-95-50NAKRĘTKA M8 KOŁPAKOWA OC.(szt.)1120szt
M01-03-360-03ŚRUBA M20 X 100 KL. 8.8 OC.119.570kg
M01-01-400-40ŚRUBA M6 X 20 K/O1200szt
M01-05-160-40-50PODKŁADKA M16 K/O(szt.)1200szt
M01-01-660-40ŚRUBA M10 X 25 K/O1250szt
M01-22-130KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 13 X 281250szt
M01-20-130KOŁEK ROZPOROWY M10 SŁR1290szt
M01-02-820-03-50ŚRUBA M16 X 110 KL. 8.8 OC.(szt.)1290szt
M01-05-520-40-50PODKŁADKA M4 K/O(szt.)1300szt
M01-02-270ŚRUBA M12 X 75132.250kg
M01-07-110NAKRĘTKA NAPINAJĄCA M10 OC.1350szt
M01-02-760-03-50ŚRUBA M16 X 80 KL. 8.8 OC.1360szt
M01-02-360-03-50ŚRUBA M14 X 40 KL. 8.8 OC.(szt.)1370szt
M01-38-035FISCHER-DYBEL FUR 10x1001380szt
M01-02-280ŚRUBA M12 X 85138.720kg
M01-06-720-03-50NAKRĘTKA M 48 KL. 8.8(szt)1440szt
M01-05-680-50PODKŁADKA M31 OC.(szt.)1640szt
M01-02-100-03-50ŚRUBA M12 X 50 KL. 8.8 OC.(szt.)1720szt
M01-03-891-05-50ŚRUBA M24 X 95 KL. 10.9 OC.(szt)1740szt
M01-20-110KOŁEK ROZPOROWY M8 SŁR1760szt
M01-12-070NAKRĘTKA KOŁPAKOWA M8 OC.1770szt
M01-01-780-03-50ŚRUBA M10 X 60 KL. 8.8 OC.(szt.)1790szt
M01-02-790-41ŚRUBA M16 X 100 OCZKOWA1890szt
M01-18-090ZACISK KABŁĄKOWY 101940szt
M01-15-080ZAWLECZKA 8 OC.1980szt
M01-11-440-19WKRĘT SAMOWIERTNY 5,5X19 HW2000szt
M01-12-090NAKRĘTKA KOŁPAKOWA M12 OC.2000szt
M01-02-720-03-50ŚRUBA M16 X 60 KL. 8.8 OC.(szt.)2190szt
M01-01-420-50ŚRUBA M6 X 50 OC.(szt.)2360szt
M01-03-851-03-50ŚRUBA M24 X 75 KL. 8.8 OC.(szt.)2440szt
M01-11-310WKRĘT 5,5 X 19 TFXS Z A22490szt
M01-02-770-41-50ŚRUBA M16 X 90 OCZKOWA(szt.)2490szt
M01-02-160-03-50ŚRUBA M12 X 80 KL. 8.8 OC.(szt.)2540szt
M01-40-150HILTI-PRĘT HAS 162670szt
M01-22-100KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 10 X 322710szt
M01-02-290-03-50ŚRUBA M12 X 55 KL. 8.8 OC.(szt.)2740szt
M01-01-680-40ŚRUBA M10 X 30 K/O2780szt
M01-22-070KOŁEK SPRĘŻAJĄCY 6 X 302990szt
M01-05-120-20-50PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M12 OC.(szt.)3000szt
M01-06-150-50NAKRĘTKA M8 OC.(szt)3110szt
M01-01-530-60-50ŚRUBA M8 X 45 ZAMKOWA OC.(szt.)3140szt
M01-02-000-03-50ŚRUBA M12 X 25 OC. KL. 8.83220szt
M01-06-281-50NAKRĘTKA M16 X 13 (szt.)3240szt
M01-01-640-40ŚRUBA M8 X 100 K/O3280szt
M01-05-650-50PODKŁADKA M17 OC.(szt.)3280szt
M01-06-420-03-50NAKRĘTKA M24 KL. 8.8 OC.(szt.)3300szt
M01-13-600NIT 4 X 12 K/O3500szt
M01-03-910-05-50ŚRUBA M24 X 100 KL. 10.9 OC.(szt.)3830szt
M01-02-610-03-50ŚRUBA M16 X 65 KL. 8.8 OC.(szt.)3940szt
M01-01-800-03-50ŚRUBA M10 X 70 KL. 8.8 OC.(szt.)4000szt
M01-11-200WKRĘT 4,5 X 60 TFXS Z A24070szt
M01-01-600-40ŚRUBA M8 X 16 K/O4170szt
M01-01-560-40ŚRUBA M8 X 20 K/O4250szt
M01-11-250WKRĘT M4 X 12 K/O4550szt
M01-05-011-40-50PODKŁADKA SPRĘŻYSTA M3 K/O(szt.)4600szt
M01-06-350-03-50NAKRĘTKA M20 KL. 8.8 OC.(szt.)4640szt
M01-17-010NITONAKRĘTKA4760szt
M01-03-320-03-50ŚRUBA M20 X 80 KL. 8.8 OC.(szt.)4930szt
M01-11-050WKRĘT DOCISKOWY M105000szt
M01-02-580-03-50ŚRUBA M16 X 30 KL. 8.8 OC.(szt.)5040szt
M01-44-020BLOK KOTWIĄCY DO STĘŻEŃ M27/305280kpl
M01-01-779-40-50ŚRUBA M10 X 60 K/O(szt.)5570szt
M01-01-820-03-50ŚRUBA M10 X 80 KL. 8.8 OC.(szt.)5890szt
M01-11-360-50WKRĘT DO DREWNA 6 X 806120szt
M01-11-330WKRĘT SAMOWIERTNY 6,3X60 OC 7504-P-H ZE SKRZYDEŁKAMI.652336szt
M01-04-200-03ZESTAW ŚRUB M16x40 KL. 8.86520szt
M01-05-090-40-50PODKŁADKA M10 K/O(szt.)6580szt
M01-05-240-50PODKŁADKA M24 OC.(szt.)6790szt
M01-01-760-03-50ŚRUBA M10 X 50 KL. 8.8 OC.(szt.)7780szt
M01-20-070KOŁEK ROZPOROWY M127890szt
M01-01-660-03-50ŚRUBA M10 X 25 KL. 8.8 OC.(szt.)8000szt
M01-06-230-03-50NAKRĘTKA SAMOH M12 KL. 8.8(szt.)8770szt
M01-06-360-03-50NAKRĘTKA SAMOH M20 KL. 8.8 OC.(szt.)8830szt
M01-11-050-50WKRĘT DOCISKOWY M1010000kg
M01-01-720-03-50ŚRUBA M10 X 40 KL. 8.8 OC.(szt.)10000szt
M01-01-631-50ŚRUBA M8 X 90 OC.(szt.)10290szt
M01-11-230WKRĘT 5 X 80 TFXS Z A210560szt
M01-02-260-03-50ŚRUBA M12 X 140 KL. 8.8 OC.(szt.)11610szt
M01-05-070-40-50PODKŁADKA M8 K/O(szt.)12000szt
M01-02-080-03-50ŚRUBA M12 X 45 KL. 8.8 OC.(szt.)141696szt
M01-05-080-50PODKŁADKA M8 OC.(szt.)15320szt
M01-05-200-50PODKŁADKA M20 OC.(szt.)15730szt
M01-02-700-03-50ŚRUBA M16 X 50 KL. 8.8 OC.(szt.)19020szt
M01-11-030-50WKRĘT DOCISKOWY M6 (szt.)19400szt
M01-06-220-03-50NAKRĘTKA M12 KL. 8.8 OC.(szt.)2432216szt
M01-06-290-03-50NAKRĘTKA M16 KL. 8.8 OC.(szt.)25420szt
M01-05-120-50PODKŁADKA M12 OC.(szt.)2713432szt
M01-01-860-03-50ŚRUBA M10 X 100 KL. 8.8 OC.(szt.)28100szt
M01-06-180-03-50NAKRĘTKA M10 KL. 8.8 OC.(szt.)37090szt
M01-11-361-50WKRĘT DO DREWNA 6 X 50 OC.52000szt
M01-05-120-35-50PODKŁADKA KORONKOWA M12 OC.(szt.)80010szt
M01-05-100-50PODKŁADKA M10 OC.(szt.)88260szt
M01-05-160-50PODKŁADKA M16 OC.(szt.)8944.960szt
M01-11-550-50WKRĘT DO DREWNA 10 X 70 (szt)93140szt